to konkurs skierowany do młodych firm rozwijających się w oparciu o nowoczesne technologie. W ramach programu szukamy i nagradzamy najbardziej innowacyjne rozwiązania, które zmieniają świat biznesu. Po raz pierwszy wraz z Fundacją Polski Fundusz Rozwoju wybierzemy też rozwiązania, które przeciwdziałają wykluczeniu społecznemu.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W THINK BIG 2019?
Do udziału zaproszeni są indywidualni przedsiębiorcy, spółki z segmentu mikro oraz MŚP, a dodatkowo w kategorii Think Social – stowarzyszenia i fundacje. Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać funkcjonujące i zweryfikowane rozwiązania w postaci produktów fizycznych, cyfrowych lub usług, bądź działające prototypy wymienionych powyżej rozwiązań, odpowiadające obszarom programu. Uczestnicy powinni prowadzić działalność gospodarczą lub realizować misję społeczną na terenie Polski. Więcej informacji o warunkach udziału w konkursie można znaleźć w regulaminie. (podlinkowanie do regulaminu)
AKTUALNOŚCI

TOP 40 Enterprise Tech, czyli najbardziej innowacyjne technologie, które zmieniają korporacje – raport The Heart, UPC Polska i PFR Ventures

40 polskich spółek oferujących rozwiązania, które wspierają korporacje w udanej transformacji cyfrowej zostało zaprezentowanych w raporcie „Enterprise Tech Polska. Technologie, które zmieniają korporacje” przygotowanym przez The Heart, UPC Polska oraz[…]

Read more

UPC Polska wraz z partnerami prezentuje zwycięzców 6. edycji programu THINK BIG: Grow Smarter!

Jurorzy UPC THINK BIG: Grow Smarter wybrali najlepsze projekty tegorocznej, 6. edycji programu. Zwycięzcą w kategorii Think Transformation został projekt Edward.AI, w kategorii Think Customer – Quantum CX, zaś w[…]

Read more

9 finalistów UPC Think Big: Grow Smarter prezentowało się przed jurorami.

Dzień pełen emocji! Nasza 9 finalistów UPC Think Big: Grow Smarter???? walczyła dziś w pięknej scenerii Centralny Dom Technologii CDT o zwycięstwo w trzech kategoriach, prezentując przed jurorami swoje pomysły[…]

Read more
KATEGORIE KONKURSOWE
THINK CUSTOMER

Rozwiązania, które przynoszą wartość dodaną zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym: usprawniają komunikację, pozwalają na bardziej efektywne dostrzeganie i zaspokajanie ich potrzeb. Jesteśmy otwarci także na innowacje komunikacyjne oraz marketingowe.

ZGŁOŚ PROJEKT
THINK TRANSFORMATION

Wdrożenia przynoszące korzyści ekonomiczne przedsiębiorstwom. Szukamy rozwiązań z zakresu: usprawnień procesowych i technologicznych, metodyki organizacji pracy, a także projektów pozwalających na szybszą oraz sprawniejszą optymalizację i automatyzację działań.

ZGŁOŚ PROJEKT
THINK SOCIAL

Pomysły, które tworzą lub wykorzystują technologie do rozwiązywania problemów społecznych – w szczególności w obszarach takich jak: środowisko naturalne, dostęp do kultury i sztuki, edukacji, technologii oraz przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

ZGŁOŚ PROJEKT
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 13.04.2019    
-1058DNI -13GODZIN -12MINUT -40SEKUND
NAGRODY I KORZYŚCI Z UDZIAŁU W THINK BIG
10 000 EUR DLA ZWYCIĘZCÓW

w poszczególnych kategoriach.

MOŻLIWOŚĆ WDROŻENIA SWOJEGO ROZWIĄZANIA

w UPC Polska dla Zwycięzcy w kategoriach Think Customer oraz Think Transformation.

MOŻLIWOŚĆ WSPARCIA PROJEKTU PRZEZ FUNDACJĘ PR

w UPC Polska dla Zwycięzcy w kategoriach Think Customer oraz Think Transformation.

MOŻLIWOŚĆ ZAPREZENTOWANIA PROJEKTU

przed globalnym funduszem inwestycyjnym Liberty Ventures.

INDYWIDUALNY PROGRAM MENTORINGOWY

dla każdego uczestnika konkursu, przeprowadzony przez jurorów Think Big – znanych i cenionych ekspertów biznesowych z wieloletnim doświadczeniem.

TWEET FEED
ETAPY KONKURSU THINK BIG
21 MARZEC 2018
21 MARZEC 2018
21 MARZEC 2018
JURY KONKURSU THINK BIG 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque efficitur ornare velit. Quisque efficitur ornare velit.

PARTNERZY PROGRAMU


PATRONAT
GŁÓWNY PARTNER KATEGORII THINK SOCIAL
GŁÓWNY PARTNER KATEGORII THINK TRANSFORMATION
PARTNERZY
PARTNERZY MEDIALNI